Zayıflama Aşısı Yan Etkileri Zararları ve Kullanıcı Yorumları!

Zayıflama sağlamak için genelde ilk adım olarak diyet yaparak başlangıç yaparız ancak spor olmadan yapılan diyet hiç bir zaman işe yaramamaktadır. Günlük rutininizi zayıflamak için bozar ve hareketliliğinizi yemek yemediğiniz için halsiz düşeceğinizden kısıtlarsanız yaptığınız diyet aslında sizi zayıflatmaz tam tersine ise yorgun bırakır ve bitkin olursunuz.

Zayıflama aşısı yan etkileri diğer grip benzeri aşılar gibi değildir ancak oluşabilecek yan etkileri bu tür inatçı yağların atlımasında yardımcı olabilirler ancak bünyeye ters etki yapabilecek olan zayıflama aşısı metobolizmayı olumsuz etkileyerek kalp rahatsızlığı, şeker hastalığı yada tansiyon gibi problemleri olan kişilere aslında önerilmemektedir. Bu tür hastalık sahipleri genelde zayıflama aşısı ile değil normal yemek düzeylerini düşürmeden spora daha yoğunluk vererek zayıflamalaları gerekmetkedir.

Zayıflama aşısı zararları bünyeden bünyeye göre değişkenlik gösterebilir örneğin günlük rutinini beslenme ve spor olarak değiştirmeyen bir kişinin bu ilacı kullanması ile bir günde sadece bir öğün beslenmeye düşürülen gıda ardından ise daha önce hiç spor yapmamış biri günde 5 saatini spora ayırırsa bünye olarak değişkenlik sağlayacak zayıflama aşısının zararlı meydana gelmeye başlayacaktır.

Zayıflama aşısı kullanıcı yorumları genelde kullanılmaması yönüne çünkü bu tür ilaçlar bekledikleri etkiyi tam gösteremeyebiliyor. Spor ve sağlıklı bir diyet ile istediğiniz kilolara ulaşabilmeniz mümkün. Kilo olarak obezite sınırındaysanız doktorunuza başvurarak sizin için güzel bir gıda takvimi ve spor çizelgesi hazırlanacaktır böylelikle istediğiniz kilolara zayıflama aşısı kullanmadan ulaşabileceksiniz.

Only registered users can comment.

  1. Ne güzel açıklamışsınız. Günümüzde birçok insan doktora girmemekle baya hata yapıyor.

  2. Arkadaşlar, bu tarz zayıflama ilaçlarına lütfen inanıp kullanmayın daha sonra metabolik anlamda zararlara uğruyorsunuz. Zayıflamanın en sağlıklı yolu diyet ve cerrahi tekniklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir