Mide Yağlarınızı Hızlı Bir Şekilde Eritebilirsiniz

KadınGeek olarak sizlere mide bölümündeki oluşan erimesi en zor yağlardan birinin nasıl hızlı bir şekilde eriyebileceğinden bahsedeceğiz. Mide yağlarını eritmek için Gögüs ve Karın egzersizleri yapabilirsiniz istikrarlı ve doğru bir şekilde yapılan egzersizler sizleri bu yağlardan kurtarabilir. Protein alırken dikkat etmeniz gereken en önemli olan husus ise YAĞSIZ PROTEIN tüketin böylelikle hem yağlanma oluşmaz hemde egzersiz ve diyetlerinizde doğal protein ihtiyacınızı sağlayıp hemde yağlanma yaşamazsınız yani bir yandan zayıflamaya çalışırken bir yandan da yağlı proteinler tüketirseniz sürekli olarak başa dönersiniz örneğin tavuk yerken aynı zamanda tavuğun derisini de yerseniz (bazı insanlar haşlanmış yada kızarmış tavuk olduğu zaman baharatlı olarak seviyor) bütün emek boşa gidebilir.

Meyve sebze tüketimini arttırın yemek yerine ara ögün oluşturun ve meyve sebzelerinizi arttırın. Fast-food tüketimini durdurun! kesinlikle bir dilim bir ısırık bile almayın böylelikle mide yağlarınızın eridiğini hissetmesenizde rahatladığınızı hissedeceksiniz. Ekmek yememeye çalışın yemek ihtiyacı duyduğunuz zamanlarda ise tahıllı ekmekler tüketebilirsiniz.

Limonlu su tüketebilirsiniz ya şişenin içine dilimlenmiş limon atın yada bardağınıza bir kaç damla atabilirsiniz. Baklagiller

tüketebilirsiniz yiyeceğiniz yemek türünü düzenleyin pilav, makarna gibi yiyeceklere yerine bakla türlerini seçin. Yeşil Çay ve Biberiye tüketimi sağlayın içecek ihtiyaçlarınızı bu yönde tercih edin böylelikle zayıflamanızda ve yağlanma oranlarınızda önemli ölçüde düşüş göreceksiniz.

Bu uygulamaları yapmadan önce bir doktora görünmeyide ihmal etmeyin çünkü bazı tavsiyeler size dokunabilir eğerki şeker hastasıysanız bol bol yemeniz gerekecektir ve bu yukarıdaki uygulamalar sizin için uygun değildir.

Only registered users can comment.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir