Mavala Tırnak Yemeye Son

Tırnak Yeme Sorunsalı

Tırnak yemek ya da tırnakları dişi ile kopartarak atmak psikolojik olarak kendisini huzursuz hissetmenin yanında sürekli hale geldiği için bir alışkanlıktır. Bu huydan vazgeçmek isteyen ama farkında olmadan yine de tırnağını yiyen birçok yetişkin insan bulunmaktadır. Bu durum bilinçli olarak yapılmadığı için yani bireyin tırnak yeme eylemini planlayarak değil de istemeden yaptığı gerçeği psikologlar tarafından da kabuledilen bir gerçektir.

Beden odaklı yinelenen hareketler grubunda yer alan sorun kişinin iradesine bırakılarak bu alışkanlıktanvazgeçmesi beklenilse de kişi kendisini baskı halinde hissedeceği için süreç başka sonuçlar doğuracak ve  problem istemsiz bir şekilde büyüyecektir.  Bu durumun yarattığı boşluk sebebiyle üretilen mavala tırnak yemeye son sayesinde bu alışkanlık 33 gün gibi kısa bir zaman diliminde tamamen ortadan kalkacaktır.

Mavala Nasıl Bir Ürün?

Mavala tıpkı ojeye benzeyen bir yapıda üretilmiştir. Keskin acı bir tadı vardır. Eller istemli ya da istemsiz ağıza götürüldüğünde acı tat bu işlemi yapmaya izin vermeyeceği için tırnak yemekten vazgeçilir.  Elbette bir defa sürülüp bırakılması ile değil uzun süre kullanım gerekir. Bu süre sadece 33 gündür. Nedeni ise alışkanlığın kaybedilmesi için gereken bir süredir bu zaman aralığı. Kapağında bulunan uzun fırça yardımıyla ürün tırnağa sürülür.

Bu uygulamanın tamamen güvenilir olduğunu söylemek mümkün. Uzman psikologlara danışılarak üretilen bu ürün üç yaş üzerindeki tüm bireyler tarafından kullanılabilir. Renksiz olması sebebiyle dışarıdan fark edilmez. Kadın kullanıcılar için sorun teşkil etmese de renkli bir görünüm erkek kullanıcıları bu sebeple huzursuz edebilir. Tamamen renksiz olduğu için tüm tırnak yiyenlerin kullanabileceği her hangi bir yan etki barındırmayan bir üründür. Oje kullanan kadınlar da oje üzerine uygulayarak kullanabilir.

Tırnak Yiyiciler Dışarıdan Nasıl Görünüyor?

Tırnaklarını yiyen kişiler için nahoş bir durum gibi görünmese de dışarıdan bakıldığında vücudunun bir parçasını yiyen insan görüntüsü kişiler tarafından abes bir şekilde karşılanmaktadır.  Bu sebeple ürün kesin sonuç sağlaması nedeni ile sorun sahipleri tarafından biran önce kullanılmaya başlanmalıdır.  Arzuya göre hekim ya da eczacıdan görüş alınabilir.

https://www.dermoeczanem.com/mavala-stop-10-ml

 

Only registered users can comment.

  1. Gerçekten uyuşturucu bağımlılığı gibi başlıyorsun ister istemez devamı geliyor hijenik açıdan hiç iyi değil ve tırnakalrın görünümünü maffediyor bu yöntemle kurtulacagım inşallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir