Göbeğinizi Gizlemek İçin Kıyafet Seçimi İle İlgili 8 Önemli İpucu!

Güzel bir davet yada önemli bir kutlamaya katılıyor olabilirsiniz ancak göbeğiniz oldukça göze batıyorsa dikkat etmeniz gereken kıyafet seçimleri ile ilgili size önerilerde bulunacağız.

Düşük bel pantolonlar giyinmeye özen gösterin.
Kadın Geek olarak birinci tavsiyemiz orta ve yüksek bel kot pantolonlar seçmeye özen gösterin düşük bel pantolonlar genelde ince bellerde daha etkili görünmektedir.

Wrap elbiseler tercih edin.
Wrap elbiseler genelde ince yapıdaki kişiler tercih eden ancak göbek bölgesindeki işlemeler sizin göbeğinizdeki alanı gizleyecek ve böylelikle dikkati göbeğiniz değil elbisedeki dekor çekecektir.

Uzun üstler seçmelisiniz.
Uzun üst ve bluzler karın bölgesini gizlemek için en etkili çalışan işlemlerden biridir. Kesinlikle kısa ve dar üstler tercih etmeyin salaş takılmaya çalışın en azından göbeği toparlayana kadar.

Sezona göre hırka seçimi yapabilirsiniz.
Eğer bahar yada kış aylarındaysanız hırka kullanabilirsiniz böylelikle hırkalar göbeğinizi saklayacak ve göstermeyecektir..

Pelerin seçimi yapın sizi koruyacaktır.
Pelerin sizin koruyucu meleğiniz olabilir ancak göbek bölgesini kapatacak şekilde olmasına dikkat edin çünkü bazı pelerinlerin göbek bölgesi açık oluyor seçimlerinizi doğru yapın.

Az bölgeği olanlar esneyebilir kumaşlar seçin
Genelde yapılan büyük hatalardan biridir dar kumaş seçimi çünkü dar kumaş diğer bölgelerdeki zayıflığı arttırır yine aynı oranda göbek göze çarpabilir.

Korse Kullanabilirsiniz.
Elbiselerin altına kesinlikle AYNI RENK te olacak şekilde korse alabilirsiniz böylelikle sırıtmayacak geçici olarak çözüm olabilecektir.

Blazer Ceket kullanabilirsiniz.
Çoğu kadın blazer ceket kullanmaz ancak özel zamanlar için harika bir kamufle aracı diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir