Etkileyici ses tonu ile konuşmak için farklı yöntemler

Mersin olduğumdan dolayı benimle görüşme esnasın da, sınırsız bir bayan ile karşılaşacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Hayal ve dünyamın geniş olmasından dolayı, sırasın da hiç canınız sıkılmadan doya doya keyfini çıkara bileceksiniz. Bir çok ayırt edici, farklı özelliklerim bulunmaktadır. Ve bu sebepten en çok tercih edilen arasın da yerimi zirve noktasına koymuş durumdayım. Her şey den daha çok önemseyen , mutlaka yanıma gelmelerini öneriyorum.

Kendime fazlasıyla güveniyorum diyebilirim bu konuda. Sevgili tadında bir birliktelik geçirmek isterseniz, ilk arayacağınız kişi ben olmalıyım. Bu konu da sizi hayal kırıklığına uğratmayacağım ve isteklerinizi yerine getirmekten son derece mutluluk duyacağım. Hayallerinizin ötesin de güzel bir birliktelik yaşamak istiyorsanız, en yakın zaman da mutlaka yanıma gelmenizi bekliyorum.

Only registered users can comment.

  1. Ne yalan söylim denediklerim arasında en iyisi buydu sürekli bakıyoduk da adam akıllı bişey bulamıyoduk arkadaş sonunda çıktı karşıma

  2. Tonlama ve düzgün ifade ile insan hayatında oldukça şey değişiyor. Bunlardan bir tanesi de insanları etkileme sanatı.

  3. Bende bi kac tavsiyede bulunmak istiyorum sesinizin dikkat cekmesini istiyorsaniz gür ve net konusun hışıltı cikmayacak şekilde. Gür demisken bağırmayın herkes sizi duyabilsin ve konuşurken kesinlikle ne soylediginize emin ol bos muhabbet her zaman sıkar

  4. işin başında yüksek sesle konuşmamak geliyor belirttiğiniz gibi. Egzersiz yapmak çok fayda sağlayacaktır. Bir süre sonra oturuyor zaten. Egzersiz yapmalarını tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir