Etkileyici Görünmenin Sırrı Bu İnce Detaylarda Yatıyor

Herkes etkileyici görünmek ve gözlerin üzerinde olmasını ister öyle değilmi en azından ben öyle isterim. Benim gibi düşünenler için ise bazı giyim teknikleri hakkında detaylara değineceğim böylelikle giyim hatalarından uzak bir şekilde harika kombinler oluşturabileceksiniz ve sadece erkeklerin değil bayanlarında dikkatini üzerinize çekebileceksiniz.

Gömlek seçimlerinde hiç bir zaman yakaların kesimlerine dikkat etmiyoruz eğerki uçları sivri kesim olan bir gömlek alırsanız yüzünüz de sivriyse bu sizi çok keskin yapacak ve karşıdan bakıldığında rahatsız edecektir. Gömlek seçimlerinizi dikkatli bir şekilde yapmalısınız sadece renk ve model olarak değil yaka kesimlerinize önemseyin böylelikle aldığınız gömleğin sizin için tam uyumlu olduğunu göreceksiniz.

Genelde ise giydiğimiz elbise veya diğer üst ürünlerinde omuz dikişlerini atlayabiliriz ancak omuz dikişleri ve kol dikişlerinin bir ölçüsü olması gerekli örneğin omuz dikişleri ne omuz üstünde nede omuzun altında olması gerekli omuz başlarında biten giysiler bizim için tam idealdir aynı zamanda kollar için ise bileklerde bitmesi gerekiyor.

Herkes genelde daha kolay bulabildiği için kazaklarını askılığa asar ve oradan beğendiğini seçerek kullanır özellikle mevsimi geçmiş giysilerinizde kesinlikle askılık kullanmayın yapmanız gereken şey katlayıp kaldırmak olması gerekli.

Only registered users can comment.

  1. Çok ince detaylar verilmiş. Çok teşekkür ediyorum. Aslında en önemli şeylerden biridir etkileyici görünebilmek. Çok faydalı bir makale.

  2. Etkileyici görünmek için insan psikolojini öğrenmek gerekiyor. Karşındaki kişinin ne istediğini bilmek çok önemli 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir