Erkeklerin Kesinlikle Duymak İstemediği Cümleler!

Kadınların aslında yanlış bildiği ve erkeklerinde bunları duymaktan hiç hoşlanmadığı kelimeler ve cümleler vardır şimdi Erkekleri analiz edip onların duymak istemediği şeyleri paylaşıyoruz.

Erkekler aslında bilinenin tersine annesinin oğlu kelimesinden hiç hoşlanmadığı gibi anneleri ile birlikte anılmak istemez özelliklede belli bir yaşa ulaşmış erkekler bu durumdan hiç haz almaz.

Yaşlanma belirtisi olarak daha çok bilinen bazı şeyleri duymak onların hoşlarına gitmeyecektir örneğin Saçların dökülüyor kel kalabilirsin gibi kelimeler erkekler tarafından duyulmak istemeyenler listesinde ilk sıralarda yer almakta.

Bir erkeğe konuşmamız lazım derseniz ilk duyduğu andan itibaren bir şok içinde düşünceli bir hal alacaktırlar kafalarındaki ilk soru işareti acaba ne konuşmamız gerekli yada ne yaptım ki bu şekilde özel bir konuşma ihtiyacı duyuluyor.

Erkeklerin arkadaşlarına karışılması bulundukları ortamlardan rahatsız olunması onların hoşuna gitmez örneğin sevgilinize yada eşinize arkadaşlarından hoşlanmıyorum çok kötü bir çevren var dediğiniz zaman sizden uzak durmak isteyeceklerdir.

Erkekler için “artık” kelimesi çok sıkıcı bir düşünce yapısına sahip olmalarını sağlıyor çünkü erkekler artık beni sevmiyorsun, artık sinemaya gitmemiz gerekli, artık bunu bunu bunu gibi uzayan zorunlu yaptırımlardan haz etmezler.

Erkekler gerçekten sevdiği yada hoşlandığı kıza çok fazla tutulurlar eğerki beğendiği kız başkasına göre güzel değilse siz “o kız güzel değil” cümlesini kullanırsanız ters tepki alabilirsiniz.

Only registered users can comment.

  1. Kız arkadaşımla aramızda 10 yaş var. İlk tanışmamızda yaşlarımızı sorduğumuzda söyledım ama inanmadı, şaka yapıyorsun aramızda 3-4 yaş var dedi. Bende sen öyle dıyorsan artık öyledir dedim. İlişkimizin 4-5 ayında gerçek yaşımı öğrendiğinde artık çok geç oldu dedi. “Yaş ilişkimizde artık sorun değil, dedi ” Keşke söylemez olaydı, Her yıl doğum günümü kutladığımızda “hangi yaşını kutluyoruz” esprisiyle karşı karşıya geliyorum.
    Ben de artık bu kelimeyi duymak istemiyorum….

  2. Tabi ki hakaret düzeyi kabul edilemez ama insan sevdiği insana daha çok tahammül eder. Kellik falan kabul görür tabi ama bir erkeğin en hassas damarı kıskançlıktır. Kesinlikle kabul etmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir