Erkeklere daha güzel görünmek için yapmamız gerekenler

Erkekler bakımlı kadınları sever çünkü onlara değer verildiğini hissederler böyle oluncada biz kadınlara daha fazla iş düşüyor çünkü erkeklerde kadınlar gibi değer görmek saygı duyulmak istiyorlar. Konuda belirttiğimiz güzellik sadece dış görünüş değil hal hareket ve tavırlarımızda çok önemli dolayısıyla erkekleri etkilemek için sizlere ufak püf noktalardan bahsedeceğiz.

Yüzünüze önem verin böylelikle erkekler ilk etapta yüzünüzün temizliğine dişlerinizin beyazlığına ve gülüşünüze dikkat edeceklerdir. Böylelikle samimiyetinizi hatta söylediğiniz ve yaptıklarınızın arkasında durmak isteyeceklerdir.

Kırmızı ruj kullanmak aslında bilinenin aksina daha tercih edilir olmak için değil daha dikkat çekici olmak için kullanılmalıdır yani kırmızı renk tonu daha fark edilir olduğu için erkekler konuşmamız esnasında dudaklarımızdaki o renke bakarak dediklerimizi bizzat dudaklarımızı okuyarak anlayacak ve istediğimiz şeyleri direk olarak kendine aktaracak diğer türlü yüzümüze ve söylediklerimize bakmayan birine kendimizi anlatmamız mümkün değil.

Giyim önemli çünkü kimse düzgün (uyumsuz) giyinmeyen kimseyi dikkate almaz bir konuşmacı olduğunuzu varsayalım ve bir yere çıktığınızda erkekler pijama ile gelip konuşma yaparsa yada kadınlar gecelik ile gelip konuşursa hiç kimse dikkate almayacaktır. Nerede nasıl giyinmemiz gerektiğini bilmek çok önemli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir