Erkekler Kadınların Zerafetini Parmaklarından Anlayabilir

Bildiğiniz üzere erkekler bakımlı ve zarif bayanlardan daha çok hoşlanır ve ilgi duyarlar. Biz bayanlar ise en fazla yüz, saç ve özellikle yaz aylarında kilolarımıza dikkat ederiz. Birçok erkek ise bayanlarda el ayak bakımına daha çok önem veriyor elleri ve tırnakları bakımsız olan bayanların erkeklere göre kendisine gerçek özeni göstermediğini ve sadece bir buluşmaya yada görüşme aşamasında güzel bir makyaj ve saçlarını yaparak bakımlı gibi göründüklerini düşünüyorlar. Parmaklarmızın bakımı ve kullandığımız aksesuarlar erkekler için çok önemli daha doğrusu ellerimize verdiğimiz önem bizim gerçekten ne kadar bakımlı olduğumuzu ortaya çıkartıyor.

Bakımlı kadınlar el, ayak gibi bakımlarını düzenli olarak yapmaktadırlar her ne şartlarda ve işlerde çalışırsa çalışsın bayanlar akşam eve geldiğinde işleri bittikten sonra muhakkak bir el kremi sürmektedir işte burada yaptığımız en basitinden bir el kremi bile elimizi düzgün bir şekilde ve yumuşak bakımlı gösterecektir. Buda erkeklerin gözünde zerafeti arttıracaktır… Tabi bu genel yapılan bir Amerika anketine dayandırılmaktadır acaba Türkiye’de erkekler kadınların ellerine dikkat ediyor mu?

Only registered users can comment.

  1. Bu tarz elerine kınayla yapılan motifler çok güzel gösteriyor kadınları bence bildigim kadarıyla kadınlar hint kınasıyla yapıyor bunları

  2. şahsen kendi açımdan bir yorum yapmak istiyorum bu tür motiflerin kadınlara çok yakıştığını ve farklı gösterdiğine inanıyorum.

  3. benim ellerim küçücük ve bembeyaz =) dövme yapmaam gerek kalmıyor. Siz hiç ferrarinin üstünde striker gördünüz mü?

  4. Ben kadının baştan aşağı süzerim erkek olarak, ortada mantıksız bir şey varsa puanımı veririm gerisi yavaş yavaş yol vermek olur.

  5. ya ben bu konuya pek katılmıyorum. daha doğrusu kendi görüşüm. çünkü bu konu milyarlarca insan arasında oldukça farklılık gösterebilir

  6. Manikür ve pedikürü eskıden bayan kuaförlerinde görünürdü. Artık Erkek kuaförlerinde görülmektedir. Tabiki Baynan & Erkek kuaförleri de açılmaya başladı. Unisex kuaförlerde manikür ve pedikür kesinlikle vazgeçilmeyendir.

  7. Kadınlar şeytan gibidir. Onların parmaklarına bakmak istersek bizi daha da bitirirler. Eski sevgilimle aynı evde yaşıyorduk. Kredi kartı borcum var deyıp her ay destek alıyordu. Yardımcı oluyordum. Ayrıldık ve taşındı. Evi temizlerken bir de ihtiyaç kredisi dökümanı görmeyim. Meğerse kız ihtiyaç kredi 12.000TL çekmil 14.657TLödeyecek. Kimlerle yediyse ödemesini ben yapıyordum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir