Erkeği evliliğe hazır olduğu nasıl anlaşılır? ( ERKEĞİ EVLİLİĞE SİZ HAZIRLAYIN )

Erkekler genelde her konuda atılgan olurlar örneğin bir kavga yada bir hesap öderken yada güzel bir kadın gördüklerinde yerlerinde duramaz harekete geçerler ancak iş çok güzel bir giden birlikteliğin artık evlenme aşamasına gelindiğinde nedense erkekler hep bir adım geri kalmak durumunda oluyorlar anlaşılmaz bir çekingenlik ve çekimserlik gözlemleniyor. Erkekler her yükün altına girebilecek hayatlarını herşeyden kazanabilecek şekilde olduklarının gerçeğini biliyoruz. Yeri geliyor sokak satıcısı oluyorlar yeri geliyor ağız yüklerde iş bulup günlük ekmek paralarını kazanıyorlar ancak genelde evlenmeye iş geldiğinde durum farklılaşıyor onlar aslında bir başkasının yükünü ve sorumluluğunu almaktan çekiniyorlar.

Erkeklerin genelde kadınlara yetememe korkuları vardır oysaki kadınların hiç bir zaman erkeklerin kanatları altında kalmak istemediklerini sadece ihtiyaç olunan erkekler tarafıdan sevilmek olduğunu bazen unutabiliyorlar. Kadınlar kendi hayatlarını ve yaşamlarını kazanabilecek güçteler hatta erkeklere bile en güçsüz zamanlarında destek olabilecek kadar güçlüler.

Bu yüzden evlilik aşamasında iş yine bize düşüyor ve erkekleri ikna etmek herşeyin nasıl olacağını ön görmeleri için yardımcı olmamız gerekmekte kalıyor. Eğerki evlenceğiniz erkek gerçekten buna değerse bu adımı atmaktan çekinmeyin her insanın korkuları olabilir erkekler hiç bir konuda korkmadığı ve çekinmediği kadar bu konudan çekinmektedirler. Sevdikleri insanlara zarar vermek istemezler dolayısı ciddi olarak ilerleyen bir ilişki içinde olan çiftlerde evlilikten çekinen erkekler var ise şanslı olduğunuzu haklı olarak düşünebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir