Cıvıl Cıvıl 2018 Bikini Modası

Cıvıl Cıvıl 2018 Bikini Modası

Kadınların büyük bir ilgiyle takip ettiği Moda Model, kadınların ihtiyaç duydukları her bilgiye kolayca ulaşabildiği bir platform. Site üzerinde güzellik, saç bakım, moda önerileri, düğün hazırlıkları yani bir kadının ihtiyaç duyduğu her şey hakkında yazı bulabilirsiniz. Örneğin tatile gideceksiniz ve 2018 bikini modelleri arıyorsunuz. Moda modelde fiziğinize ve zevkinize uygun birçok bikini ve mayo modeli bulabilirsiniz. Son dönemin en popüler konularını site üzerinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu sezon vintage kıyafetler oldukça moda.

Vintage modası günlük hayatta olduğu kadar plajda da belli oluyor. 1950’lerin en popüler bikinilerinden olan tek omuz askılı bikinler ve fırfır detaylı bikinileri bu sezon plajda oldukça sık göreceğiz. Vintage havaya sahip olduğu için oldukça zarif ve şık duran bu bikini modeli özellikle genç kızlar tarafından tercih ediliyor. Orta yaşlı hanımlara bu model bikinileri önermiyoruz çünkü yaşlarından daha büyük görünebiliyorlar. Hiçbir kadın bu durumu yaşamak istemez. Vintage bikini modellerinin kırmızı ve tonlarındaki renkleri tüm dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacak.

Retro ve Çizgili Bikini Modası

Plaj modasını yakından takip ediyorsanız yüksek bel bikini altlarının bu sezona hakim olduğunu biliyorsunuzdur. Bikininize retro bir görünüm vermek için bu bikini altlarını kullanabilirsiniz. Yüksek bel bikini altlarının bel kemer detayı bulunan modellerini de tercih edebilirsiniz. Özellikle çiçekli bikini üstleriyle çok uyumlu olacak olan bu bikini modelini üzerinize denemelisiniz. Çiçek desenli bikini modelleri son dönemlerde popüler olan ulusal Japon giysisi kimono ile plajlarda kombinlenebilir. Kimononun çok fazla çiçek deseni bulunmamasına özen göstermelisiniz. 2018 bikini modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden birisi.

Plaj modasına yeni giriş yapan ve iddialı modelleri ile dikkat çeken çizgili bikini modelleri sahillerde sık göreceğimiz modellerden. İsterseniz atlını tek renk üstünü farklı renk çizgilerden oluşan bikini kombinleyebilirsiniz. İki renkli seçenekleri bulunan çizgili bikinileri tercih ederken çok dikkatli olmalısınız. Yatay çizgilere sahip olan bikini modelleri sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterebilir. Yazın sıcak tonlarından faydalanacağınız pastel tonlarda dikey çizgili bir bikini de tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir