Cilt lekelerini kapatmak için püf noktalar!

Cilt lekelerini kapatmak için genelde çok fazla kozmetik ürünler kullanılır aslında işin sırrı ne kadar az malzeme o kadar olumlu sonuçtur. Kozmetik malzemeler ne kadarda kontrolden geçmiş olsada bizler bazen bu kullanım oranını abartabiliyoruz ve cildimizde istenmeyen şekilde olumsuzluklar gösterebiliyor cilt lekelerini kapatmak için ise ne kadar az ürün o kadar verimli sonuç diyebiliriz.

Cildinizi tanımanız gerekmektedir eğerki bu konu için doğru ürünü seçerseniz kesinlikle başka ürünler aramanıza gerek kalmaz ve böylelikle size etki eden en iyi ürünü bir kere seçtiğinizde başka arayışlar içine girmeyin böylelikle cildiniz hem bu ürüne adapte olabilir hemde farklı ürünlerle cildinizin konsantresini bozmamış olursunuz.

Cildinize her zaman güneş koruyucusu sürmelisiniz ancak bu güneş koruyucusunu sürerken en alta yani direk cildinize sürmelisiniz. Bunun yanında makyaj altı malzemelerinide kullanabilirsiniz.

Fondötenle kullanarak renk eşitsizliğini düzenlemeniz gerekmektedir lekeleri fondötenle giderebilirsiniz. Mümkün olduğunca fırça kullanmaya özen gösterin hijyen açısından bu önemlidir elinizle sürmeyin ve her yere dağıtmayın sadece leke üzerine işlem uygulayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir